Џони Деп по 3 ти пат ќе стане Татко

Познатиот холивудски актер Џони Деп и неговата сопруга, манекенката Амбер Херд за неколку месеци ќе го добијат својот најмлад член на семејството, пишуваат американските списанија и медиуми.
Иако парот се уште немаат дадено официјално изјава, блиските пријатели соопштуваат дека Џони и неговата сопруга чекаат да помине тримесечниот период за да можат официјално да го соопштат тоа.
Џони Деп и Амбер беа три година во врска и во 2015 година се венчаа на островот на Џони.
Имено, Џони од претходниот брак ја има ќерката Лили Роуз која има 16 години и синот Џек кој има 13 години.

Напишете коментар