ЛК СДММ Струмица со герила акција: Никола, веќе не си премиер!

Младите социјалдемократи од Струмица синоќа организираа герила акција преку која упатија низа пораки до Груевски.
„Никола, веќе не си премиер“, „Збогум Никола“ беа дел од пораките кои беа поставени низ повеќе локации на Струмица.

Напишете коментар