Кои сандали ќе бидат хит оваа пролет и лето според модните блогери

Доаѓа пролетниот и летниот период, каде главен и неизоставен дел од женската мода секако се и сандалите.
Кои бои и кои модели ќе преовладуваат овој период ќе дознаете ако ја погледнете галеријата од најпознатите модни блогерки низ светот.

Напишете коментар